Poslankyně Poslanecké sněmovny

Zastupitelka Středočeského kraje

Ředitelka obecně prospěšné společnosti

Nová cisterna pro Hvožďany

Home » Články » Nová cisterna pro Hvožďany

Kromě toho, že mají Hvožďany úžasnou starostku Markétu Bálkovou, tak místní dobrovolní hasiči mají i novou hasičskou cisternu. 🚒 🙂
A právě u jejího slavnostního předání jsme dnes byli s hejtmankou Petrou Peckovou a senátorem Petrem Štěpánkem, který je mimochodem také dobrovolným hasičem. 😉👩🏻‍🚒
Dobrovolní hasiči jsou v našich obcích hybatelé života. Mimo to, že chrání naše životy a majetek, tak bez nich, bez jejich aktivit, by chyběly hasičské bály, postavené májky nebo správná výchova dětí a mládeže. A to jsem vyjmenovala jen část toho, co u nás reálně dělají. Bez nich by prostě naše obce nežily.
Jsem proto velmi pyšná na to, že skoro v každé naší obci nebo vesnici se najdou takoví lidé, kteří jsou ochotni bez nároku na odměnu něco udělat pro ty ostatní. Za to si zaslouží dík, nehynoucí slávu, a také společenské ocenění. 👍🏻 Přeji tak hvožďanským hasičům, aby jim nová cisterna dobře sloužila při jejich nenahraditelné práci. 🙂 Ohni zmar, vodě zdar!

Více o programu Starostů a nezávislých najdete v odkazu vpravo.