Poslankyně Poslanecké sněmovny

Zastupitelka Středočeského kraje

Ředitelka obecně prospěšné společnosti

Podporují mě

Home » O mně » Podporují mě

"Nemám chuť nadržovat žádné politické partě, neb to kolektivní hájení plýtvání, korupčnictví a antisociálnosti mě štve (trefnější by bylo sprostší slovo). Naděje jsou jednotlivci, kteří mají dost odolnosti se nenechat zglajchšaltovat partou, ať je jakákoliv. Věra Kovářová, jak ji znám jako bývalou starostku, je správné děvče, které umí pro své okolí dělat nejen co se musí, ale i kulturu navíc.  Držím palce."

Kurt Gebauer
výtvarník a vysokoškolský pedagog

"Využijte prosím svého volebního práva a přijďte ukázat, že Vám na veřejných věcech záleží! Každý z nás má možnost dění v politice ovlivnit účastí ve volbách. Dát hlas lidem, o kterých je přesvědčen, že budou pracovat pro naši zem, pro dobro každého z nás. Ing. Věra Kovářová je člověk, který si důvěru a hlas rozhodně zaslouží!"

Miluše Čančíková
starostka Jinočan

Ing. Věru Kovářovou znám mnoho let. Spolupracovali jsme na několika knihách. Nejúspěšnější z nich, Cesta ke svobodě, provází stejnojmennou  výstavu, řešící drogovou závislost. Věra dělala překlady. Kniha je beznadějně vyprodána. Věřím, že podobnou energii vloží i do případné práce v Parlamentu. Má bohaté zkušenosti s organizační prací, protože byla několik let starostkou obce Chýně. Za jejího vedení se realizovalo spousta stavebních a kulturních akcí. Dokázala občany spojit a vést k mimořádným výsledkům.

Prof. Mgr. Jindřich Štreit
fotograf a pedagog

Více o programu Starostů a nezávislých najdete v odkazu vpravo.