Poslankyně Poslanecké sněmovny

Zastupitelka Středočeského kraje

Ředitelka obecně prospěšné společnosti

Články

Home » Články

17. listopad na Národní třídě

Se Stanislavem Polčákem, Vítem Rakušanem a Petrem Holečkem jsme 17. listopadu na Národní třídě položili květiny, v Den boje za svobodu a demokracii, podle některých českých on-line deníků letos “vyhroceném výročí”…K tomu jen malá poznámka. Všímám si jedné věci: premiér Babiš tu květinu položil uprostřed noci, ale osobně. Hlava státu nedorazila osobně a s květinou […]

Mám nepříjemný pocit

Takový ten nepříjemný pocit, kdy podáte řadu písemných interpelací na členy vlády v nejrůznějších palčivých věcech – a vůbec nevíte, jestli vám na ně ještě stihnou odpovědět, a pokud ano, k čemu vám jejich odpovědi budou… Tak přesně tenhle pocit teď zažívám.

Vážně a důstojně

Ten mladý muž ne a ne se usmát. Chápu, jeho úkolem bylo tvářit se u příležitosti 100. výročí 1. zasedání Revolučního národního shromáždění vážně a důstojně. Vážně a důstojně – trochu paradoxně zrovna v době, kdy se naší politice moc důstojnosti nedostává… Nemohla jsem si pomoci, musela jsem se usmívat ze všech sil i za […]

Odchod Martina Janečka z čela Finanční správy

Generální ředitel Finanční správy Janeček končí ve funkci 27. 12., v rozpočtovém výboru ho přivítáme už 21. listopadu, aby nás seznámil s důvody svého odchodu z funkce a a abychom mohli zhodnotit jeho působení. Přijde i paní ministryně Schillerová. Události ČT – Odchod Martina Janečka z čela Finanční správy (min. 22:46)

Z trochu jiného soudku

Přátelé, kdo z vás uhodne, na jaký nevšední hudební nástroj jsem si dnes “zahrála” na festivalu mladých vín na Malostranském náměstí? 

Více o programu Starostů a nezávislých najdete v odkazu vpravo.