V poslanecké kanceláři o pomoci Ukrajině

Dnes v poslanecké kanceláři s ředitelem Charity Beroun Petrem Horákem o pomoci lidem z Ukrajiny. Pomoc podle něj bude potřeba nejen bezprostředně, ale počítá se zapojením Charity i v následujících měsících a letech. Po rozhovoru s Věrou Doušovou, ředitelkou Potravinové banky Praha: Dáváme jídlu druhou šanci zveřejňuji také prosbu o pomoc. Více na https://www.potravinovebanky.cz/potravinove-banky-v-cr.

Celé Česko je na nohou!

Stranou nemohli stát ani skauti ze 4. skautského oddílu Tomahawk Hostivice spolu s městem Hostivice. Sbírka pro Ukrajinu a Benefiční hudební posezení na pomoc Ukrajině je jen kapičkou pomoci v moři solidarity s okupovanou Ukrajinou. I ta se počítá!

Na památku obětí komunismu

Před 74 lety si vzal Československo na dlouhých 40 let do pevných rukou komunistický režim. 248 popravených pro politické trestné činy mluví za své. Myslím, že právě za současné situace, ve které se svět nachází, je o to víc důležité si hrůzy totalitních režimů připomínat. S vedením Poslanecké sněmovny jsme dnes památku obětí uctili na […]

Mysleme na Ukrajinu a pracujme pro Ukrajinu

Ruský prezident zahájil agresi proti svobodné zemi. Tak se tomu říká v diplomacii. Co vidím já: Vladimír Putin dal rozkaz k válce, která ničí život stovkám a tisícům nevinných lidí, kteří mu nijak neublížili, nijak ho neohrožovali. Mysleme na Ukrajinu a pracujme pro Ukrajinu. Především ale mysleme a pomozme Ukrajincům. Každý v rámci svých možností.

Na téma: ochrana spotřebitele

Ochrana spotřebitele. Další z velkých témat, které je třeba řešit. Jsem proto ráda, že mohu být v tomto volebním období členkou nově vzniklého podvýboru pro ochranu spotřebitele. A budu moc vděčná, pokud mi budete posílat vaše podněty a připomínky, které se dají v této oblasti (vy)řešit.