Věra Kovářová - Předsedkyně středočeské organizace Starostové a nezávislí a zastupitelka Středočeského kraje

Představení

Když jsem se rozhodla kandidovat do Poslanecké sněmovny, ani v duchu by mě nenapadlo, že se dočkám tak velké voličské podpory. Velmi si toho vážím. Děkuji všem, kteří mně dali svůj hlas. Vaše podpora mě moc těší a zároveň zavazuje. Slibuji, že nebudu jen řadová poslankyně a se svou povahou buldoka se aktivně pustím do řešení problémů, které Středočeský kraj trápí. Byla bych ráda, aby moje práce padla brzy na úrodnou zem a Vy jste nikdy nelitovali, že jste do volební urny hodili hlasovací lístek s mým jménem. Ještě jednou díky!

Přijďte si popovídat do netradičního obýváku v hospodě Na Hájku v Chýni

obývák Na HájkuChýně, 3.10.2012 – Na další povídání v rámci obývákové kampaně jsem byla tentokrát pozvána do ne úplně tradičního obýváku v hospodě Na Hájku (naproti klášteru) v Chýni. Jaký mohou mít v hospodě obývák a že se v něm budete cítit stejně příjemně jako kdekoli jinde, se můžete přijít přesvědčit sami.

celý článek »

Děkuji všem za podporu v senátních volbách!

I když jsem nakonec v senátních volbách nezvítězila, s výsledkem jsem spokojená. Za senátorem Jiřím Oberfalzerem, největším favoritem voleb jsem v 1. kole zaostala o 2,2 procenta a ve 2. kole o 3,75 procenta a to osobně považuji za velký úspěch. Děkuji všem, kteří mně dali svůj hlas i těm, kteří mě po celou dobu kampaně pomáhali a podporovali mě. Moc si toho vážím.
Vaše Věra Kovářová

Přijďte prosím k volbám. S dvěma koly to určitě pojede lépe!

Se seniory ve zdických Zahradách

Čtvrteční odpoledne jsme strávili v domově s pečovatelskou službou „V Zahradách „ ve  Zdicích. Tentokrát se nám podařilo pro pobavení klientů domova zajistit kulturní vložku, která je v těchto domovech velmi vítaná. celý článek »

V domově důchodců Na Výsluní v Hořovicích

Ve středu odpoledne jsme navštívili velmi hezký domov pro seniory Na Výsluní v Hořovicích. Uvítal nás pan ředitel Forejt a uvedl mezi klienty domova, kteří dychtivě očekávali naši návštěvu.

celý článek »

Mezi berounskými stánky a kapkami deště

Ve středu jsme velmi časně rámo vyrazili na trhy do Berouna. Tentokrát bez pevného stánku. Jen tak mezi lidi.

celý článek »

ČT24: Věra Kovářová a Jiří Oberfalzer v senátním duelu

Po rozhlasovém duelu s mým protikandidátem Jiřím Oberfalzerem jsme si vyzkoušela chvíle slávy i před televizními kamerami. A tady je výsledek!

Senátní duel Věra Kovářová a Jiří Oberfalzer na vlnách Českého rozhlasu Region

V pondělí 18. října si moderátor Tomáš Pancíř pozval do studia Českého rozhlasu Region první dvojici středočeských kandidátů do Senátu – Jiřího Oberfalzera a Věru Kovářovou. A jak to dopadlo? Poslechněte si sami.

Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D., profesor Univerzity Karlovy

Chtěl bych naléhavě vyzvat všechny lidi dobré vůle, aby v druhém kole senátních voleb přišli k urnám a podpořili paní Věru Kovářovou. Vím z mnoha stran, že svou práci v obci dělá dobře a věřím, že bude přínosem i pro Senát. Moc bych si přál, aby Berounsko, kraj, který mám tolik rád, nereprezentovali lidé jako Jiří Oberfalzer, kteří se propůjčují nepravdivému „strašení Evropou“, nýbrž ti, kteří skutečně jednají v našem nejpodstatnějším národnímu zájmu – aby naše země byla aktivní součástí silné, pevně sjednocené Evropy. Mou důvěru má paní Věra Kovářová. Potřebujeme politiky, kteří sjednocují, ne takové, kteří rozdělují.

Prof. PhDr. Tomáš Halík Th.D.
profesor Univerzity Karlovy

Děkuji Vám za Vaše hlasy!

Děkuji všem,
kteří mě svým hlasem podpořili v prvním kole senátních voleb, stejně jako těm, kteří mě celou dobu podporovali. Zároveň Vás prosím, abyste přišli k volbám ještě jednou v pátek nebo v sobotu 22. a 23. října, kdy proběhne rozhodující druhé kolo. Druhé kolo je důležitější víc, než si myslíte!
Děkuji
Vaše Věra Kovářová

V jesenickém baru s místní Topkou

S jesenickými topáky jsme vyrazili do Hattrick baru, kde se místní kandidáti představovali občanům.

celý článek »

Cvičení s Marcelou Bergerovou a kouzelnou hůlkou v Berouně

To bylo fakt super cvičení s kouzelnou hůlkou, jak se přezdívá flexi-baru, rehabilitační pomůcce, která pomáhá stabilizovat hluboké zádové svalstvo.
celý článek »

Sladká snídaně na vlakovém nádraží v Řevnicích

S Marií Reslovou a ostatními komunálními kandidáty za TOP 09 v Řevnicích zavítala na místní vlakové nádraží. Zvali jsme na kávu a sladkou snídani občany, kteří jezdí do zaměstnání vlakem.

celý článek »

Na ochutnávku kávy do Chýně přijel i Petr Gazdík

Kávu jsme si vychutnali i večer v Chýni. Na ochutnávku dokonce přijel i Petr Gazdík, což mi udělalo velikou radost.

celý článek »

Na odpolední kávě v penzionu pro seniory v Berouně

V penzionu pro seniory v Berouně nás jeho obyvatelé přivítali kávou a my je na oplátku pohostili našimi perníčky.

celý článek »

Přijďte ke krajským volbám 12. a 13. října 2012

Vážení spoluobčané,
chtěla bych Vás touto cestou požádat, abyste nepromarnili příležitost rozhodnout o svých zástupcích nejen na radnicích obcí a měst, ale také ve svém kraji. Každý hlas je důležitý! Naše politické hnutí Starostové a nezávislí prosadilo změnu financování obecních samospráv a díky tomu půjde v příštím roce do rozpočtů obecních samospráv o 12 miliard korun více. Rádi bychom, pokud získáme Vaši důvěru dokázali ještě víc  také v našem Středočeském kraji. Chceme zastavit zadlužování kraje, dosáhnout vyváženého rozvoje celého kraje jako celku a zachovat školy ve městech a obcích.
Děkuji Vám za důvěru.
Vaše Věra Kovářová

Skotské TOP09 odpoledne v Černošicích

Na pozvání pana Patrika Recha jsme v neděli zavítali na komunální akci TOP 09 do Černošic.

celý článek »

Den pro děti i dospělé na fotbalovém hřišti v Psárech

Na fotbalovém hřišti v Psárech se konala velká představovací akce kandidátů TOP 09 do komunálních voleb.

Otevření dětského hřiště v Koněprusích

 

Po sobotním obědě jsme zavítali do Koněprus na slavnostní otevření dětského hřiště.

celý článek »

S voliči a kandidáty TOP09 na berounských trzích

V sobotu dopoledne jsme se byli představit voličům na berounských trzích. Zvali jsme je na kávu, čaj a perníkové podkovičky a při té příležitosti jsem jim odpovídala na nejrůznější otázky.

celý článek »

Lochovice – představení místní kandidátky STAN

Setkání s voliči pořádané kandidáty STAN v Lochovicích, na které nás pozval Ivan Komzák, přineslo i několik zajímavých momentů.

celý článek »

Koncert Moniky Štreitové byl vrcholný zážitek

Koncert Moniky Štreitové v budově Obecního úřadu v Chýni ve čtvrtek 7. října byl skvělý zážitek. Nenacházím slova, kterými bych dostatečně vyjádřila svoje pocity a dojmy.

celý článek »

Na návštěvě u dobřichovických seniorů

Ve čtvrtek 7. října jsme navštívili dům pro seniory v Dobřichovicích. Domov má kapacitu 56 klientů, ale v současné době jich v domově žije jen 45. Klienti domova byli velmi potěšeni, protože jsme pro jejich pobavení přivezli dechové kvarteto z pražského gymnázia Jana Nerudy.

celý článek »

Kilty, whisky a dudáci? Skotské TOPodpoledne

U obchodního domu Tesco na Vráži se 10. října od 13:00 koná Skotské TOPodpoledne. Podpořit nás přijedou vozy Jaguar, originální skotský dudák a bluegrassová kapela.

Na setkání s voliči v Psárech přijede i Miroslav Kalousek

Na psárském hřišti se 9. 10. od 18:00 uskuteční setkání s voliči. Od 18:00 bude přítomen i ministr financí Miroslav Kalousek.

Na kávu s Alenou, Ninou a Věrou

Přijďte 8. 10. od 18:00 poklábosit o politice i věcech lehčích do žebrácké pizzerie Genius Loci. S Věrou Kovářovou a kandidátkami v komunálních volbách v Žebráku, Alenou Kopcovou a Ninou Jánskou.

Pojďte s námi na kávičku s vicemistrem ČR v soutěži mistr kávy

Přednáška o zdravé kávě s ochutnávkou za účasti Františka Roháčka, mnohonásobného vícemistra ČR v soutěži mistr kávy, mistra ČR v Latte Art a účastníka MS v Japonsku v přípravě kávy se uskuteční v úterý 12. října od 18:00 v zasedací místnosti Obecního úřadu Chýně, Hlavní 200. Vstup zdarma. Pořádá TOP 09 a STAN.

celý článek »

Koncert Moniky Štreitové v Chýni 7. 10. ve 20:00

Monika Štreitová přednese skladby soudobých autorů na Obecním úřadu v Chýni ve čtvrtek 7. října ve 20:00. Účast předběžně přislíbil ministr kultury Jiří Besser a předseda hnutí Starostové a nezávislý Petr Gazdík.

celý článek »

Se senátorkou na Pražském hradě

U příležitosti Mezinárodní konference na téma „Přístup státu k nehmotnému kulturnímu dědictví, kulturní politika zemí světa“ na Pražském hradě se Věra Kovářová setkala se senátorkou Janou Juřenčákovou. Oblečení modelek symbolizující vlajku ČR a barvy Prahy pochází z dílny módní návrhářky Marie Zelené.

celý článek »

Na trase Průhonice, Vestec, Zlatníky – Hodkovice

4.10. 2010 – Dnes jsme na našich cestách po volebním obvodu navštívili Průhonice. Bohužel jsme nezastihli paní starostku Hana Borovičkovovou, a tak jsme alespoň promluvili s ostatními pracovníky obecního úřadu.

celý článek »

Tomáš Pavlovič, předseda za TOP09 Hořovice

kandidáti TopkyHořovicko potřebuje silného a průbojného zástupce v Senátu PČR, který bude hájit zájmy našeho regionu. Během několika setkání jsme měli tu čest poznat, že paní Věra Kovářová je pro nás tou pravou volbou. Proto ji držíme pěsti a přejeme do předvolebního boje hodně štěstí!

Tomáš Pavlovič
předseda MO TOP09 Hořovice
za MO TOP 09 a kandidáty do Zastupitelstva města Hořovice

Dětský den v Nižboru

Jedna z cest našeho týmů po regionu vedla do Nižbora na dětský den. Bylo to příjemné odpoledne.

celý článek »

Cibulový jarmark v Hořovicích

Cibulový jarmark v Hořovicích byl fajn. Přivezli jsme kováře, perníkářka Petra Šindlerová z Nového Jáchymova trpělivě zdobila s dětmi perníčky a stejně tak Tomáš Pavlovič z hořovické TOP09 točil pivo Schwarzenberg, jak jinak než za 9 korun.

celý článek »

Na návštěvě v hostivickém Klokánku

Navštívila jsem dětské zařízení Klokánek v Hostivici provozovaný Fondem ohrožených dětí, kde v příjemném prostředí žije 48 dětí.

celý článek »

Člověk by neměl svůj život vzdávat. Za žádných okolností, říká Věra Kovářová

Jaká je Věra Kovářová, která na vlastní kůži zažila pravdivost přísloví: Co tě nezabije, to tě posílí? Co má ráda, o co usiluje a proč se nerada vzdává. A co jí před volebním kampaní poradil kníže Karel Schwarzenberg?

celý článek »

Folková tChýně v Pivovarském dvoře pod záštitou Věry Kovářové

V Pivovarském dvoře v Chýni si v sobotu 2. října dají dostaveníčko kapely Epy de Mye, Šantré, Jeroným Lešner, Půl dechu do měchu, Bodlo, Bob a Bobci, Passage, Lážo plážo a Hluboké nedorozumění, jejíž členové zároveň oslaví 10 let svého trvání.

celý článek »

Jaromír Štětina, senátor, novinář a spisovatel

senátorJsou lidé, kteří dokážou povýšit obecný zájem nad svůj vlastní. Jsou takoví, kteří jdou za svým cílem celou silou své osobnosti a dokážou věci dotáhnout do konce. Jsou lidé, kteří mají na mysli své voliče a žijí radostmi a starostmi jako oni. Mezi ně patří Věra Kovářová. A Věra Kovářová patří do Senátu.
Jaromír Štětina
senátor, novinář a spisovatel

Přijďte na Cibulový jarmark 2. října do Hořovic a na pivo s kandidáty TOP09 do Berouna

Jste všichni srdečně zváni v sobotu 2. října na Cibulový jarmark do Hořovic. Budeme tam mít kováře, který předvede návštěvníkům své umění a také perníkařku, která bude zdobit perníkové podkovy

celý článek »

Podkova pro štěstí aneb volební noviny Věry Kovářové

Tak tady jsou mé volební noviny – pro radost, potěšení a také pro informaci.

Podkova pro štěstí

Žena v hudbě v Černošicích

Příjemným rozptýlením v předvolebním shonu byl pro mě koncert Žena v hudbě, který koncem září uspořádalo sdružení ProKultura za podpory TOP09 Černošice.
celý článek »

Z dešťové cesty po Berounsku rovnou do postele

Ani nedělní počasí nám moc nepřálo. Venku bylo chladno a vytrvale pršelo. Navíc mě přepadlo nějaké nachlazení, není se čemu divit, vypětí posledních dní bylo opravdu velké. Nedělní kontaktní kampaň jsme proto zkrátili na minimum.
celý článek »

První den kontaktní kampaně Praha-západ

První den kontaktní kampaně jsme zahájili v Chýni, kde Věra celému týmu připravila svačinky na celý den. Zkontrolovali jsme, jak nám sluší nová trička. Když jsme nanosili všechny materiály k autu, tak nebylo možné se tam vejít i s celým týmem. Nakonec vyrazilo senátní auto ještě s doprovodným vozidlem.

celý článek »

S volebním týmem kovářky Věry po Praze-západ

V sobotu 25. září vyrážíme s týmem na cestu po Praze-západ. První zastávkou bude Ohrobec, kam bychom měli přijet okolo jedenácté hodiny. celý článek »

O státním svátku jedeme na Berounsko

Ve sváteční úterý 28. září vyrazíme na Berounsko. Plán cesty máme, ale praxe většinou bývá úplně jiná. Přesto bychom se přibližně chtěli držet našeho itineráře. celý článek »

MUDr. Jiří Besser, ministr kultury a dlouholetý starosta Berouna

ministr kulturyPaní Věra Kovářová má jako člověk i jako žena, která se poslední roky svědomitě věnuje komunální politice, moji plnou podporu. Čím dál tím více jsem přesvědčen, že právě lidé, kteří úspěšně prošli zastupitelskou a popřípadě i starostenskou zkušeností, mají postupovat v politické hierarchii nahoru. Není pravda, že jde o lidi, kteří se v takzvané velké politice ztratí. Je to přesně naopak. Jde o lidi s obrovským potenciálem a byla by škoda je nevyužít ve prospěch nás všech. Paní Věra přesně k takovým lidem patří.

MUDr. Jiří Besser, ministr kultury a dlouholetý starosta Berouna

Helena Langšádlová, poslankyně PSP ČR

poslankyněVěra Kovářová je správná kandidátka do Senátu, je to silná žena, která bude vždy bojovat za vaše zájmy.

Helena Langšádlová, poslankyně PS PČR
místostarostka Černošic

Cestu za voliči zahájila Věra Kovářová v Hýskově

Přestože volební kampaň TOP09 startuje oficiálně až v pondělí 20. září, kandidátka do Senátu za Berounsko, Hořovicko a Prahu-západ Věra Kovářová vyrazila na cesty již o víkendu. celý článek »

Volejbalový turnaj v Bubovicích

Co mají společného berounští Topáci a kandidátka do Senátu za TOP09 Věra Kovářová? Víc než si myslíte 🙂 celý článek »

Ing. Věslav Michalik, starosta Dolních Břežan

starosta Dolních BřežanJiž osm let se věnuji komunální politice. Problémy, které řešíme v bezprostředním okolí Prahy, se významně liší od těch, které řeší samotná Praha či jiné regiony. Především nedostatek míst ve školkách, školách, zanedbaná infrastruktura, veřejná doprava. Věra Kovářová tyto problémy zná z vlastní zkušenosti na radnici malé obce a jako senátorka bude jistě reprezentovat silný hlas hájící zájmy našeho regionu. Proto má moji podporu.

Ing. Věslav Michalik
starosta Dolních Břežan

Video z minulého volebního období

Mgr. Filip Směja, předseda regionální organizace TOP09 Praha-západ

Myslím, že ve Věře Kovářové jsme našli kandidáta, který má velký potenciál vyhrát. Přeji voličům šťastnou ruku a Věře moc držím palce.

Mgr. Filip Směja
právník
Předseda regionální organizace TOP09
Praha-západ