Věra Kovářová - Předsedkyně středočeské organizace Starostové a nezávislí a zastupitelka Středočeského kraje

Díky moc!

Poslední týdny jsem trávila na cestách po našem kraji a potkala se s mnohými z vás. A musím přiznat, že z těchto setkání jsem měla velkou radost. Potěšilo mě, že i v době, kdy se v ulicích promenuje mnoho politiků, kteří po volbách zase zmizí, nejste otrávení. Nedívali jste se na mě jako na politického panáka a měli jste chuť se se mnou bavit. A byly to rozhovory přátelské, milé, poučné a pro mě nesmírně důležité. Zvlášt nyní, kdy ze všech stran slyšíme líbivé a bohužel mnohdy neuskutečnitelné sliby, jsem si ráda ověřila, že na ně nedáte a že uvažujete o věcech, které jsou pro naši budoucnost podstatné, realisticky.

Zahřálo mě, že zásadní věci vidíme stejně. Že témata, která jsem si vzala za svá, jsou témata vaše. Že jste o nich při setkání často začínali sami. Ať už šlo o dostupnost úřadů a zjednodušení kontaktu s nimi, nebo o podporu zkrácených úvazků maminek a téma dětských skupin, které by ulevily zoufale přeplněným mateřským školám. Dokonce i ti, kdo nejsou zrovna fandy EU, vnímají stejně jako já nutnost důsledného čerpání peněz z evropských fondů a jejich směřování do smysluplných projektů.

Věděla jsem, že předvolební kampaň bude vyčerpávající. Byla. Současně se ale v určitém smyslu ukázala jako ohromně osvěžující. V jejím závěru jsem jako po návratu z lázní. Setkávání s vámi mi totiž dodalo jistotu, že dělám smysluplnou věc a že moje snaha má smysl. To je nedocenitelné a chci vám za to poděkovat.

Vaše důvěra mě opravdu těší – a co víc, dodává mi sílu!  Budu si velmi vážit toho, když svou náklonnost, kterou jste mi prokázali v minulých týdnech, projevíte i u voleb. Nezapomenu na ni.

Děkuji.

Věra Kovářová

« Archiv aktualit